ÇAYBAŞI İLÇESİNDE GÖREV YAPMIŞ ASİL VE VEKİL KAYMAKAMLARIMIZ
S.NO
ADI VE SOYADI
BAŞLAMA TARİHİ
BİTİŞ TARİHİ
1.
Fatih ŞAHİN (Asil)
09.08.1991
04.10.1993
2.
Süleyman ERDOĞAN(Asil)
05.10.1993
04.09.1995
3.
Ömer Lütfi YARAN (Vekil) A
22.12.1995
27.02.1996
4.
Bilal BOZDEMİR (Vekil)
28.02.1996
16.08.1996
5.
Oğuz ÇELİKHATİPOĞLU(Asil)
19.11.1996
21.08.1997
6.
Fatih KOCABAŞ(Asil)
15.12.1997
24.11.1998
7.
Yavuz GÜNER (Vekil)
12.06.2001
20.09.2001
8.
H.Engin SARIİBRAHİM (Vekil)
05.03.2002
05.11.2002
9.
Mustafa KUTLU (Vekil)
16.03.2004
23.04.2004
10.
Mehmet Fatih ÇİÇEKLİ (Vekil)
01.12.2004
07.02.2005
11.
Harun SARIFAKIOĞULLARI(Asil)
07.02.2005
02.10.2005
12.
Mehmet Ali GÜRBÜZ (Vekil)
10.10.2005
02.11.2005
13.
Muhammed Lütfi KOTAN  (Asil)
14.04.2006
24.10.2007
14.
Numan Tahir ŞİMŞEK (Asil)
07.04.2008
01.12.2008
Askere Gidiş
15.
Cevat GÜN (Vekil)
02.03.2009
04.03.2009
16.
Turan DİLSİZ (Vekil)
04.03.2009
03.04.2009
17.
Numan Tahir ŞİMŞEK (Asil)
08.06.2009 Askerlik Dönüşü
Göreve Başlama
02.08.2010
18.
Mehmet Nurullah KARAMAN (Vekil)
13.08.2010
01.11.2010
19.
Arif OLTULU (Vekil)
20.02.2011
28.03.2011
20.
Hakan BALSÜZEN (Vekil)
21.06.2011 
10.07.2011 
21.
Berkan SÖNMEZAY (Asil) 
 05.10.2011
 03.08.2013
22.
 Suat HATAM           (Vekil)
 05.08.2013
 27.08.2013
23.
 Soner ÖZER  (Asil)
 28.08.2013 
08.10.2014
24.
 Fatih İZMİR (Asil)
11.10.2014
 Devam Ediyor
25.
 
 
 
26.
 
 
 
27.
 
 
 
28.
 
 
 
29.
 
 
 
30.