Ömer KAPICI
Yazı İşleri Müdürü
 
Ordu İli Ünye İlçesinde doğdu, İlkokula Ünye İlçesi Tekkiraz Beldesinde başladı ve öğrenimini Beylerce Köyü İlkokulunda tamamladı. Lise Eğitimini Çorum İlinde 1983 yılında tamamladı. İlk memuriyet görevine  Trabzon İli Akçaabat İlçesinde 27/11/1983 yılında başladı. Görevde iken Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İş İdaresi Bölümünde 4 yıllık yüksek öğrenimini tamamladı. Trabzon İli Düzköy İlçe Nüfus Müdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta iken 11/07/ 1995 yılında Batman İli Gercüş İlçe Kaymakamlığına Yazı İşleri Müdürü olarak naklen atandı.Gercüş ilçesinde 5 yıl görev yaptıktan sonra 03/07/2000 yılında Çaybaşı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne atandı ve halen bu görevine devam etmektedir.
Ömer KAPICI evli  olup, (Enes Ersan ve Ahmet Hakan)  iki çocuk babasıdır.
 
Aysel ACAR
Bilgisayar İşletmeni
 İsa YURT
Teknisyen
 
 
Hasan TRABZONLU
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
 
1970 yılında Çaybaşı İlçesi Tekke Mahallesinde doğdu. İlkokulu Tekke Mahallesi İlkokulunda okudu. Ortaöğretimi Çaybaşı  Lisesinde okudu. 1993 yılında memur olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Çaybaşı Lisesine atandı. Daha sonra sırasıyla Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kapılı Köyü İlkokuluna  Veri Hazırlama ve Kontrol işletmeni olarak atandı.
2006 yılında Çaybaşı Kaymakamlığına memur olarak görevlendirildi ve bu geçici görevi Çaybaşı Kaymakamlığında Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni  olarak halen devam etmekte olup, evli ve  iki çocuk babasıdır.
Emre YALÇIN
Memur
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osman HALİLOĞLU
Polis Memuru
Ahmet AK
Hizmetli