Kaymakamımız Sayın Ahmet GÜLDEREN dil eğitimi için yurt dışına gideceğinden Kaymakamlığımızdaki görevinden ayrılacak olup, bu vesile ile Kaymakam Ahmet GÜLDEREN bir veda mesajı yayımladı. Veda Mesajında Sayın Ahmet GÜLDEREN;
“Değerli Çaybaşılı kardeşlerim, ilçemizde yaklaşık 8 aydır görev yapmaktayım. Yurtdışı eğitimi gereği bu hafta sonu itibariyle ilçeden ayrılıyorum. Görev sürem boyunca siz değerli kardeşlerime elimin erdiğince, gücümün yettiğince canla başla hizmet etmeye çalıştım. Halka hizmet hakka hizmettir gayesini hep göz önünde bulundurdum. Adaletle, samimiyetle ve sizlerin dertleriyle hasbihal olmak suretiyle problemlere çözüm üretmeye çalıştım.
Çaybaşı İlçesi ilk görev yerim ilk tecrübemdi. Ben siz değerli kardeşlerime bir adım attığımda sizler bana koşarak geldiniz. Bu samimiyet bu iştiyak beni motive etti ve 24 saat ben bu ilçeye daha neler kazandırabilirimin derdine düştüm. İyi ki düşmüşüm. Şu an arkama baktığımda hatırladıkça beni hayatım boyunca mutlu edecek hizmetlere vesile olmuşum. Ölene kadar devam edecek dostluklar kurmuşum. Bu mesleğin bana nasip olmasından dolayı Allaha bir kez daha şükrediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken sizlerden helallik istiyorum. Hakkınızı helal edin. Selam ve dua ile Allaha ısmarladık.” Dedi.